PosloviFoto: jelofina.rs

Posao u kompaniji "Jelofina"

Autor: InfoKG
12:00 | Četvrtak, 18 07 2024

Jelofina d.o.o. Kragujevac raspisuje konkurs za radno mesto: Radnik na sklapanju i montaži nameštaja (više izvršilaca).

Opis posla:

- Rad na sklapanju i montaži vantipskog nameštaja od pločastih materijala
- Sklapanje i montaža nameštaja po meri u radionici i na terenu

Uslovi:

- Srednja stručna sprema
- Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Nudimo:

- Dobre uslove rada u firmi sa kontinuiranim rastom
- Stimulativnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada i sistemom beneficija
- Kontinuirano ulaganje u Vaš profesionalni razvoj
- Rad u dinamičnoj sredini koja omogućava individualni razvoj i samostalnost

Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma isključivo u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati za posao u preduzeću “Jelofina“ mogu se prijaviti i poslati biografiju na mejl office@jelofina.rs

*PROMO