Loš start: Odbojkaši Radničkog izgubili od Spartaka

11:00 | Subota, 05 10 2024

U prvom kolu BPŠ Superlige Srbije odbojkaši Radničkog izgubili su na gostovanju od subotičkog Spartaka pri rezultatu 0:3 (22:25; 20:25; 23:25).

U prvom setu viđen je veliki broj grešaka na obe strane, ali igrači Spartaka odličnim servisom uspevaju da naprave razliku koju su držali do samog kraja za konačnih 25:22.

Izjednačena igra do 15:15 viđena je u drugom setu, a onda opet odličan servis Subotičana i mnogo grešaka u napadu Radničkog za konačnih 25:20.

Treći set je bio najneizvesniji do samog kraja, veliki broj grešaka na obe strane doveo je do egala i rezultata 23:23. Servis greška Radničkog i dobar servis Spartaka doveo je do pobede domaćina od 3:0 u setovima.

Sledeću utakmicu Radnički igra kod kuće narednog vikenda protiv Dubočice iz Leskovca.