Novi Pazar bolji od Radničkog

15:00 | Ponedeljak, 09 10 2023

Radnički je sa velikim ambicijama i željom došao na meč drugog kola Admiral bet KLS-a protiv domaćina OKK Novi Pazar, ali je pretrpeo poraz rezultatom 96:87.

Počeo je domaćin odlično utakmicu. Posle uvodnih par minuta koji su protekli u izjednačenoj igri domaćin pojačava ritam i odlazi na velikih 15 razlike. Pokušao je Radnički da se vrati u meč i to mu je uspevalo, ali kada god bi se približili na pristojnu razliku domaćin bi pronalazio rešenje. Poluvreme je završeno vođstvom ekipe Novog Pazara rezultatom 44:33.

Drugo poluvreme je počelo dobrom igrom domaćina koji odlično koristi svaku grešku naših igrača i povećava razliku na +17. Nisu odustajali naši momci do samog kraja. Uspeli su da priđu na – 9, ali snage za preokretom nije bilo.

Najbolji u ekipi Novog Pazara su bili Stanković sa 20 poena, Gutalj sa 17 poena i Nikolić sa 13 poena.

U ekipi Radničkog bolji od ostalih su bili Croft sa 25 poena, Nikolić sa 19 poena i Dautović sa 16 poena.

Sledećeg vikenda u okviru 3. kola Admiral bet KLS Radnički dočekuje ekipu Džoker iz Sombora u hali Jezero.