Sport

“Radnički 1923” zabeležio sedmu pobedu

17:00 | Subota, 22 10 2016

Fudbaleri „Radničkog 1923“ pobedili su danas u utakmici 11. kola Srpske lige Zapad na stadionu Čika Dača ekipu „Smederevo 1924“ rezultatom 2:1. Na taj način Kragujevčani su upisali sedmu pobedu u ligi.

Golove za “Crvene” su postigli Jovan Lukić u 29. minutu i Marko Krasić iz penala u produžetku. U protivničkoj ekipi pogodak je zabeležio Nenad Stanić u 31. minutu.

Fudbalski klub “Radnički 1923” nalazi se na prvom mestu na tabeli Srpske lige Zapad sa 24 osvojena boda, dok jedan manje ima ekipa “Šapine”, pa se nalazi na drugom mestu.

Kragujevčani u sledećem kolu dočekuju ekipu “Šapine”. Meč je na programu u subotu, 29.oktobra, od 13,30 časova na stadionu “Čika Dača”.

Podsetimo, u dosadašnjem toku takmičenja „Radnički 1923“ je pobedio i “Šumadiju 1903”, “Jošanicu”, “Karađorđa”, “Jedinstvo”, “Zlatibor” i “Polet”, nerešeno je odigrao sa “Slogom”, “Loznicom” i “Budućnošću”, dok je poraz pretrpeo samo od ekipe “Mihajlovac 1934”.